| mentolol a întrebat:

Salut TPU, am vândut doua tricouri (unul la 80 si altul la 20) prin fan courier,ambele au fost ridicate ieri, iar eu am ales sa-mi vina banii prin plic la fan courier, astazi a venit curierul, dar am primit doar 20 de lei adica banii de pe un tricou, de ce nu mi-au venit si cei 80 de pe celalalt?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil le-ai vandut la 2 cumparatori diferiti si al doilea nu a ridicat inca acel colet. Curierul primeste banii si apoi ii aduce doar daca si dupa ce a predat coletul.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o intrebare pentru curier, nu pentru noi, ca noi nu avem de unde ghicii de ce nu ti-a dat curierul toti banii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le ai trimis pe ambele odata? acelasi colet? Ai completat rambursul corect? Sunt multe variabile in joc.

| Hyperion7 a răspuns:

Întreabă la sediul celor de la fan Courier sau scrie-le un mail și explică-le situația.
Sunt sigur că e o eroare!

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate erau 2 colete separate