| Drinni a întrebat:

Am comandat ieri pe la 6 cev aprin fan courier si nu stiu cand ar trebui sa imi vina. Voi ati comandat prin fan courier, si daca da, dupa cat timp v-a venit?

Răspuns Câştigător
| secret96 a răspuns:

Poi eu sunt reprezentant avon si prin fan courier imi vin produsele. De regula mie imi vine la 2-3 zile iar eu sunt din baia mare. Dar daca ai un nr de telefon cred ca te suna ei inainte cu vreo 10 min. Sau cel putin la mine asa e.

sper ca ti-am fost de folos. kiss
funda?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In 48 ore am primit un colet, comandat la un magazin online din Bucuresti, eu fiind din jud.Satu Mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu