| TraficantDePufuletzi a întrebat:

As dori sa comand un telefon dupa okazii.ro si am vorbit cu baiatul ca este de acord sa facem schimb si in loc de bani vreau sa pun un telefon prin posta. asta m-ar costa bani in plus? si daca da. cati bani in plus?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| djhateme a răspuns:

Salut.In primul rand nu fa prostia sa pui coletul prin posta, ca e posibil sa ii iei o mare teapa.e posbil ca dansul sa ridice coletul, si sa nu iti trimita nimic inapoi.asta e parerea mea.dar faci cu crezi.si ca si cost, te costa in functie de distanta si greutate, dar in Romania conteaza greutatea.mai bine trimiti prin curier, e cel mai sigur.Bafta

| VadTot a răspuns:

Haha Ha.Cred ca esti copil fara minte..scuza ma ca te jignesc dar sunt sanse mari sa ei o teapa! Deci ai grija! Da Te va costa ceva in plus dar si pe el il va costa.Dar nu cred ca vei plati mai mult de 20 de lei..Succes!