| Gabi02 a întrebat:

As dori sa imi deschid un salon de infrumusetare care sa cuprinda: coafura, manichiura, pedichiura, cosmetica, masaj.As dori sa stiu cam de ce suma as avea nevoie pentru a-mi putea deschide aceasta afacere. Daca s-ar putea as dori sa stiu si actele pe care trebuie sa le detin si nu in ultimul rand parerea dumneavoastra despre aceasta afacere daca credeti ca este rentabila sau nu.
O zi buna!

1 răspuns:
| Astamica123 a răspuns:

20.000 de EURO, doar asa de... deschidere ca la 4-5 angajati iti va trebui sa mai aduci si aparatura necesara! winking Una peste alta sa zicem ca 20.000 sunt suficienti pentru inceput, dar NU uita ca pana iti faci clientela ta vor fi mai mult cheltuieli decat profit. Nu este in fiecare zi: Craciun, Revelion, Paste sau 8 Martie. Funda? happy