| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste job-uri unde m-as putea angaja sa castig peste 2000 de lei pe luna. Stiu ca sunt mai greu de gasit si e mai multa munca dar as vrea sa stiu fiind elev o sa doresc sa imi gasesc un loc de munca sa castig bani. Din cate am auzit ca macelar castigi peste 20 de milioane? e adevarat? mai sunt si alte job-uri unde te poti angaja sa ai un salariu ca asta? Cine imi da cele mai multe raspunsuri primeste funda! Ms anticipat happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce calificare ai tu de ceri 2000 ron? nici macar diploma de bac nu ai. ce stii sa faci? probabil nimic. sunt oameni cu facultate, master, doctorat care abia iau 2000 ron.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Nu cunosc astfel de joburi in Romania pentru elevi, dar eu am un mic business, eleva fiind pe vremea aia aveam un castig de 2500 de lei/LUNA asta dupa 8 luni de munca, instruiri, vointa si rabdare, am inceput cu 500 de lei castig.deci ca si angajat, fara bac si studii superioare NU! Dar iti propun sa-ti faci un cont cu un CV pe care doar il completezi online pe site-ul E-jobs. mi-am facut de curiozitate si am ales domeniile, m-au contactat multe firme de la IT pana la job de vanzatoare in Romania sau in alta tara. Succes! si astept funda laughing happy happy happy

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Salut - găseşti în acest ebook mai multe metode de cum să faci bani atât online cât şi offline. Descarcă-l cu încredere -> http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| LifeIsFine6243 a răspuns:

Baaaaaaa pfaiiii deci o sa termini liceul, facultatea si tot de abia faci 2000 lei pe luna in Romania.
In prezent singurul job de 2000 sau mai mult pe luna este vanzarea de droguri sau alte chestii ilegalehappy