| MihocBogdan a întrebat:

Salut, TPU. Pun aceasta intrebare, deoarece sunt elev in clasa a XII-a, si as dori sa castig cativa bani pe langa scoala, pentru ca am destul timp liber, insa nu stiu ce as putea face pentru a lucra ceva de acasa. Care are sugestii sau stie vreun loc de munca de acest gen primeste funda. Multumesc aticipat!

4 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Reprezentant oriflame castigi bine si usor ai un catalog strângi comenzi daca faci comenzi intre 70-299 ai discount 23% daca strângi comenzi intre 300-599 ai 30% iar peste 600 ai 40% discount tinand cont ca e plin de cosmetice o sa ai mare succes printre fete si eu sunt reprezentant si sunt tor a 12-a. Bafta!

| belcatalin a răspuns:

O foarte serioasa metoda de a face bani pe net.
Este o companie Germana.
Nu trebuie decat sa compari 2 fotografii, si sa o alegi pe cea care itri place. Se castiga din ziua 91 cate 2 euro/zi, si daca nu scoastem la6 luni ai cam 300 euro/luna.
Compania se numeste whitepins.com, pentru logare folositi adresa mea de ewmail:belcatalin@yahoo.com.
Cautati-ma pentru mai multe amanunte.
Mult succes va doresc

| Florin123345 a răspuns:

Lasa munca o sa te plictisesti de ea invata mai bine pentru bac in timpu ala liber ca nu cred ca esti un Einstein

| MihocBogdan explică (pentru Florin123345):

Dimpotriva, sunt primul in clasa de cand ma stiu. BAC-ul nu va reprezenta o problema pentru mine tongue.