| Kapss a întrebat:

Cum pot face 1.000 euro pana la sfarsitul verii, avand in vedere ca am 18 ani si locuri de munca nu prea mai gasesc si nici nu am cum sa fac atatia bani intr-o luna :/
Daca stiti vreun concurs, sau ceva. oricat de greu, dar la care sa castig suma asta.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Concursuri... amuzant. Pune mana si du-te la munca, in 2 luni faci si mai mult de 1000 ron, sa vrei doar

| EnvyU a răspuns (pentru suntserios):

Omu a zis 1000 de euro nu ron, 1000 de euro inseamna cam 46 de milioane. Nu are cum sa faca 1000 de euro intr-o luna la 18 ani in Romania.

| suntserios a răspuns (pentru EnvyU):

Mda, am citit aiurea, scuzele mele... oricum are sanse mai mari muncind vreo cateva luni decat castigand

| Kapss explică (pentru EnvyU):

Sfarsitul verii inseamna toata luna august + ce a ramas din iulie, si avand in vedere ca sunt si elev, + 15 zile din septembrie.