| Mihai99182 a întrebat:

as vrea sa invat sa fac bani online si vreau sa imi dati niste idei de ce as putea sa fac. Nu sclavageala, vreau sa lucrez.

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Simplu, rapid, fara experiență: video chat.

| Mihai99182 explică (pentru Catrice):

As face dar nu mai am loc de mama ta pe platforma

| Catrice a răspuns (pentru Mihai99182):

Păcat ca mama e șefa, nu te-ar primi oricum.

| PainTech a răspuns:

A mai fost întrebarea asta pe aici de vreo 50 de ori.

Ce ști să faci? Desen? Programare? Web Design? Traduceri?

Vezi pe fiver ce oferă lumea și poate îți faci o idee.

| Mihai99182 explică (pentru PainTech):

Si raspunsul asta la fel a fost, de 50 de ori, nu merge vere, daca nu te stie nimeni, daca nu esti cunoscut si de incredere nu cumpara nimeni de la tine, nu mai saliva la aia de pe Youtube.

| PainTech a răspuns (pentru Mihai99182):

Dacă nu ai portofoliu normal că nu o sa cumpere nimeni.

Te asigur că am avut câteva proiecte destul de bune pe partea de design grafic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onlyfans

| Mihai99182 explică (pentru anonim_4396):

Am facut dar mi l-au inchis nu stiu de ce, facusem vreo 800 de dolari

Răspuns utilizator avertizat
| CataCatalin994 a răspuns:

Pai ca sa-ti spune ce ai putea sa faci, trebuie sa ne spui ce stii sa faci, bine.

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!