| Bucurie_Bogdan_1998 a întrebat:

As vrea sa-mi cumparun telefon cu touchsreen + android market pana in 5-6 milioane.Ce-mi recomandati

Răspuns Câştigător
| Albertxxx a răspuns:

Lg p500 optimus one, eu am acest telefon de 2 ani si sunt multumit de el, desigur, sunt dezamagit ca nu se mai face nici un upgrade de soft, dar eu consider ca e cel mai bun raport Calitate-Pret de la o firma cunoscuta (LG) http://www.gsmarena.com/lg_optimus_one_p500-3516.php (aici sunt niste specificatii tehnice, daca te intereseaza) Pret 600 lei, fara livrare (telefonultau.eu) dar gasesti si mai ieftin, Alta optiune ar fi firma Allview (o firma romaneasca, cu telefoane destul de performante si ieftine) uite si siteul firmei http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/. Au un pret mic si specificatiile tehnice sunt impresionante, dar avand in vedere ca e o firma noua, nu se bucura de increderea pe care o au alte firme (HTC, LG, Samsung, etc.) sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| MXM1234 a răspuns:

Iti recomand urmatuarele: Samsung galaxy mini 2 care cred ca e putin mai scump 669 lei, Samsung galaxy y duos, LG optimus l3, Samsung galaxy chat si Motorola defi mini care iar e putin mai scump 649 lei