| Ionescu_Andrei_1999 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ca ajutor de bucatar pe timpul verii ce trebuie sa faci?
Adica trebuie sa prepar mancaruri speciale sau ce va trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Va trebui să faci exact ceea ce îţi va dicta bucătarul,la care eşti repartizat,printre care să-dai la îndemînă ustensilele cerute,legumele şi zarzavaturile pe care,tot tu le speli şi cureţi,amestecatul în mîncăruri să nu se prindă,mixatul pireurilor şi multe altele dar nicidecum să prepari mîncăruri speciale.
Nu ştiu cine ţi-a sugerat să devii ajutor bucătar,în locul tău,mai bine m-aş angaja în construcţii,sau undeva la depanare radio-tv,audio,uz casnic, biciclete, etc., unde mai şi înveţi cîte ceva, sînt condiţii umane şi se şi cîştigă.

| Ionescu_Andrei_1999 explică (pentru tintareco):

Nu doresc sa ajung ajutor de bucatar ci doar sa muncesc pe timp de vara

| tintareco a răspuns (pentru Ionescu_Andrei_1999):

Nu ştiu cine ţi-a sugerat să devii ajutor bucătar,în locul tău, mai bine m-aş angaja în construcţii, sau undeva la depanare radio-tv, audio, uz casnic, biciclete, etc., unde mai şi înveţi cîte ceva, sînt condiţii umane şi se şi cîştigă.

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa, si nu doar pe timpul verii, ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
trebuie sa ai minim 16 ani si acordul parintilor
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Ionescu_Andrei_1999 explică (pentru Pandhoraa):

Nu imi da voie sa intru pe site

| Pandhoraa a răspuns (pentru Ionescu_Andrei_1999):

Eu am incercat chiar acum si am putut intra
poti trimite un email la cristiana_nica@mercury.ro
pe site oricum ai si alte date de contact cat si cateva explicatii legate de aceasta activitate
daca esti din Bucuresti poti veni la sediul firmei pentru un interviu
stiu sigur ca au nevoie de operatori pentru ca au multe proiecte in lucru asa ca daca ai prieteni care ar putea fi interesati ar fi ok pentru toata lumea
bafta!