| MotoKatâr a întrebat:

As vrea sa știu unde pot găsi o masina pana în 1500 lei în Constanța sau Medgidia. Nu ma interesează dacă are acte sau nu, nu ma interesează anul. Tot ce ma interesează e sa nu aibe probleme cu motorul și sa arate cat de cat decent.Singura condiție e sa nu fie Dacie. Urgent!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai c am multe pretentii la banii pe care îi ai tu de dat, sa nu fie dacie, dar ce ai vrea un merțan? sau un bmw nu vrei? trebuie sa te multumesti cu ce gasesti in banii de care dispui, nu crezi?

| Mejdej a răspuns:

Nu te intereseaza daca are acte? Bravo am mai auzit pe unu astazi, pai ma omule ce faci cu o masina fara acte? O duci la casat sau?

| DaniTDCI a răspuns (pentru Mejdej):

Poate are nevoie omu pentru a transporta diferite obiecte, de la lemne pana la porumb si grau. cine stie, e treaba lui daca are nevoie sau nu de acte

| Mejdej a răspuns (pentru DaniTDCI):

Esti un copil, habar nu ai ce vorbesti si daca te opreste politia acolo pe camp unde meri tu ce faci, meri la racoare putin. Taci si nu mai fa afirmati de genu ca esti pe alta planeta. Cu legea nu te joci cand ti-e lumea mai draga te opreste.

| MotoKatâr explică (pentru Mejdej):

Prietene nu cred ca ai tu treaba ce fac eu cu mașina...Veziți dracu de treaba. Eu doar am întrebat dacă știe cineva unde pot găsi. Nu ma lua tu pe mine cu explicațiile tale. Atâta timp cât nu știi ce vreau sa fac cu ea numai comenta fără rost.

| TPUZero a răspuns:

Cauti moskvich sau ce? laughing

| NeaAlecu1421 a răspuns:

Masina fara acte suna interesant rau laughing
Mai bine ramai la bicicleta

| MotoKatâr explică (pentru NeaAlecu1421):

Îmi place ca nu știți despre ce-i vorba. Dar tot comentati ma frt.

| NeaAlecu1421 a răspuns (pentru MotoKatâr):

Pai lumineaza ne happy
cum vrei tu masina fara acte?