| AlexBoy88 a întrebat:

As vrea sa trimit un laptop prin fan courier si am urmatoarele intrebari :
1. Trebuie sa ambalez laptopul intr-o cutie sau ceva de genul?
2.Cum primesc bani?
3.Cat ar costa transportul?

Răspuns Câştigător
| vladv26 a răspuns:

Ambalezi laptopul in ceva in care sa reziste, o sa iti deie si cei de la fan courier ceva punga in care sa il bagi, bani tii aduce o masina de la fan courier dupa ce coletul care l-ai trimis ajunge la cine l-ai trimis, transportul costa in jur de 20-30 lei

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. il ambalezi serios sa reziste la transport
2. dupa ce cumparatorul da banii curierului o sa tii aduca acasa
3. depinde de distanta si greutate, pana in 30 ron cred

| Jipa95 a răspuns:

Laptop-ul trebuie ambalat intr-o cutie cu acea folie din bule pentru a nu-l zdruncina pe parcursul drumului. Banii ii vei primi ziua urmatoare imediat cee plata a fost confirmata de catre curier. Transportul, depinde unde vrei sa trimiti coletul, unde locuieste persoana respectiva, si greutatea coletului, in jur de sa zic, 35 lei.