| Surf69 a întrebat:

cand incerc sa bag cardul Visa in steam imi apara asta:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.

Stiu pot traduce si eu dar nu stiu ce trebuie sa fac... Halp pls m8

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca care ti a emis cardul poate a expirat, si ti dă altul mergi mîine nu sta sa intrebi pe TPU ca nu stie nimeni ce solutie sa ti dea, mergi la ăia care ti au emis cardul acolo gasesti solutia, i a buletinul original cu tine ca ăia din bancă alea de fapt ca sunt numai gagici, nu se uită la tine daca ai copia buletinului, ele vor originalul. Hai succes si tine ne la curent cu ceea ce rezolvi la bancă.

| Surf69 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lol, am mers si au zis ca nu ma lasa, ca e fake site-ul lel, dar eu vreau sa iau un joc de pe steam, oricum mersi pentru raspuns!winking