| anonim_4396 a întrebat:

Caut de lucru pe net de la domiciliu! Nu am multa experienta asa ca va rog frumos pe careva dintre voi daca ma puteti ajuta in acest sens! Rog seriozitate! Multumesc

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exact pentru "botanisti" ca tine s-au inventat astfel de site-uri! Imi pierd timpul degeaba cu tine...

| Anonimuserr a răspuns:

Vezi la ANOFM. Depinde ce pregătire ai, ce diplome ai.
http://www.anofm.ro/piata-muncii
http://www.eures.anofm.ro/

| vioprodan a răspuns (pentru Anonimuserr):

Pentru acest raspuns nefolositor deoarece se simte o usoara luare in deridere nu pot sa iti dau nici o funda! Mai mult te as sanctiona deoarece eu am cerut altceva celor ce stiu despre esenta intrebarii mele asa ca...

| K0sti a răspuns (pentru vioprodan):

Nu exista ce vrei tu! Doar daca esti webmaster sau te ocupi cu design grafic! Dar si aici sunt joburi ocazionale, nu e o piata constanta!

| vioprodan a răspuns (pentru K0sti):

Eu am vazut cu ochii mei la cineva si desi atunci nu puteam sa fac nimic pentru ca eram in Italia si italianul la care am vazut asta nu mia prea vrut sa imi dea detalii insa stiu sigur ca citea emaluri si primea intre 1 cent si 5 in functie de marimea email-ului! eu am primit un email la viespar demult pentru reyolvarea de tasck-uri dar nu ma prea stiu! as avea nevoie de un pic de ajutor de introducere! cineva care sa imi spuna cum sa fac! oricum, daca nu sti asta e! multumesc

| Anonimuserr a răspuns (pentru vioprodan):

Este un răspuns foarte folositor amice!
Dar nu știi tu să apreciezi și de asemena alții habar nu aveți. E problema voastră.
Fă-ți website, fii webmater cum zicea cineva pe aici și o să iasă bani dar foarte greu.
Nu îmi trebuie funde și funduri happy
I-auzi sancționare... LOL
Să zici merci că ți-am răspuns la întrebare. Ți-am dat o sursă oficială. De asemena caută pe bestjobs.ro Ar trebui să-mi mulțumești să-mi ridici statuie.
Nu te-am trimis să cauți job-uri pe diverse bloguri, ci te-am trimis la o sursă oficială pentru cultura ta generală.

| K0sti a răspuns (pentru vioprodan):

La varsta ta sa pui botul la astfel de "joburi"...e grav!

| vioprodan a răspuns (pentru Anonimuserr):

Auzi ba, eu caut sa primesc informatii utile asupra subiectului intrebarii! daca nu stii, nu te baga ca un supozitor! daca nu stiai de Viespar sau PRclick atunci taci! eu nu stiu cum sa fac! asta e..supozitoare

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/