| anonim_4396 a întrebat:

caut un site unde se pot cistiga bani lucrand pe net de acasa! Nu am experienta insa am ambitie! va rog cine ma poate orienta, ajuta in a ma introduce in acest domeniu! pentru un raspuns sau mai bine zis ajutor in acest sens dau funda! rog seriozitate de asemenea! multumesc

2 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

O modalitate decenta de a castiga bani chiar daca nu are legatura cu netul este aceea de a lucra ca operator interviu asistat de calculator
lucrezi de acasa cu contract de munca stabilnd inca d la inceput cate ore pe zi poti lucra
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
mai poti incerca si completarea de sondaje online dar aici primest vouchere cadou dupa ce vei acumula un numar de puncte.
https://www.exprim.ro/

| aawee a răspuns:

Iti recomand site-ul www.23lei.ro. Mai mult ca sigur poti oferi un "serviciu" pentru care altii ar plati. Vii cu idei creative si poti castiga pe termen lung;)
E un inceput de freelance - toti cei ce vor sa castige pe internet ajung sa faca asta. Te axezi pe un serviciu ce-l poti oferi si incerci sa o faci cat mai bine astfel incat sa-ti construiesti o reputatie.
Poti pe un astfel de site sa adaugi mai multe servicii pentru care tu esti capabil sa le faci- sunt sigur ca oricine se pricepe la ceva -.iar apoi promovezi si te axezi pe ce poti vinde mai mult.
Site-urile de gen micro-taskuri si "platit sa vezi reclame".e cam neprofitabil..se cere investitie ca sa poti castiga ceva..restul fiind doar maruntis. 1$/luna postat la 7 Noiembrie 2015 1:26