| GabrielGL a întrebat:

ce părere aveți despre Binance? Schimb de crypto valute exchange Bitcoin... https://www.binance.com/? ref=35740928

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu faci nicaieri. Daca iti aduci prieteni/cunostinte direct, eventual de pe grupuri de FB care permit asta sau pe vreun forum de profil. Daca vrei sa faci bani pe net, atunci pune-ti engleza la punct si invata ceva care chiar aduce bani - design, content writing, programare, SEO, etc.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Parerea mea e ca o sa dispara intrebarea asta fiindca i-am dat report si nu faci nimic altceva decat o incercare patetica de a iti trage trafic pe un link afiliat.

| GabrielGL explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai ce metode ar fi sa nu fac aici și cu plata dacă e posibil ce recomanzi

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabrielGL):

Nu faci nicaieri. Daca iti aduci prieteni/cunostinte direct, eventual de pe grupuri de FB care permit asta sau pe vreun forum de profil. Daca vrei sa faci bani pe net, atunci pune-ti engleza la punct si invata ceva care chiar aduce bani - design, content writing, programare, SEO, etc.