| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bitcoin? Merita sa investesti in asa ceva?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pare ca-i creste vertiginos valoarea, intr ultimul jumat de an s-a dublat.
Acum, cu 10 Bitcoin poti cumpara un apartament de 2 camere oriunde in tara.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Bula):

Totusi din ce am citit, este comparat asemenea unui tren de mare viteza dar fara frane, ceva imprevizibil care poate avea si un sfarsit.

| Bula a răspuns (pentru venividivici2017):

Orice sau oricine are un sfarsit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca stii ce faci.
investitia in bitcoin este un mare risc avand in vedere ca bagi banii intr-o moneda care nu este reglementata pe nicio piata

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cate unitati Bitcoin poti cumpara? mai putin de 100.000 (una suta mii) de unitati nu ai cum sa cumperi. Succes.

| Ionute2018 a răspuns:

Da,mai ales ca valoarea lui a crescut si este si din ce in ce mai populat