| MadaZuza a întrebat:

Cine imi poate recomanda o modalitate rapida de a face bani? Locuiesc intr-un oras in care se gasesc foarte greu slujbe part-time pentru ca e mic. Poate stiti vreo firma la care as putea fi reprezentanta. Dau FUNDA :*

1 răspuns:
| TurboBoost a răspuns:

De obicei firmele cu produse cosmetice accepta reprezentanti. poti incerca la avon oriflame, insa nu stiu cat profit o sa scoti din acestea, tinand cont ca iei doar "ceva"% din toata comanda... Mai incearca pe la farmacii, gsm-uri, sau magazine noi deschise, poate gasesti un post part-time ca promoter sau ceva in genul. Spor!