| Alexers3 a întrebat:

Salut, TPU. Daca am comandat ceva si coletul vine cu sameday, acesta poate ajunge astazi? Am facut comanda ieri la 21:30 de pe pc garage si astazi la 12:20 a fost predat coletul curierului. Precizez ca sunt din Constanta.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Se poate, lucreaza pana la 21:00.

1 răspuns:
| Panamax a răspuns:

Sameday ar trebui sa se numeasca nextweek.
Sunt cei mai ieftini si cei mai lenti curieri din lume.Cand aud de ei prefer sa platesc transportul si sa aleg altceva, sau sa renunt la cumparaturi.Cumparaturile din Anglia imi vin in doua zile si niste piese auto cu ei dupa 7 zile de la o distanta de 70km.