| deathlooksbetter a întrebat:

Hey! Am pus o comandă ieri dimineata la ora 9 de la eMAG si ieri la ora 17:00 scria ca, comanda a fost predată curierului, de la eMAG vine Sameday...si avem in oras un Sameday care e inchis sămbata si duminică iar unul care e deschis astazi, sâmbătă, pana la ora 20:00. Credeți ca va ajunge azi sau doar luni?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca primesti mesaj pana in ora 14.30 de la ei da, ajunge azi.
Daca nu, luni.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Comanda este în curs de livrare pana când ajunge în depozitul lor. Vei primi mesaj text de la ei când o sa ți se facă livrarea.