| Vali215 a întrebat:

Dacă am cont la BRD și nu mai îmi intră bani în cont se plătesc comisioane? Se opresc bani pe lună din cont?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cauta la BRD pe site dar cel mai probabil da. Daca nu intra bani pe el si nu au din ce sa scada o sa te bage pe lista de rau platnici si o sa ai o gramada de probleme cand o sa vrei sa iei un imprumut sau ceva in leasing.

In plus, nu te anunta cat se aduna si daca te trezesti in cativa ani ca iti amintesti de card. o sa iti spuna ca trebuie sa dai 500 de lei sa il inchizi.

| goguPatent a răspuns:

Tu platesti administrarea contului indiferent daca iti intra sau nu bani