| 1234568807 a întrebat:

Salut TPU, daca de exemplu la banca inchide la ora 16, dupa ora 16 merge sa mai folosesti bancomatele?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bancomatele sunt nonstop

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cele din exteriorul surcursalei, desigur

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da. La orice oră poți scoate bani, dacă bancomatele au bani (la BT sunt destule ofline) și trebuie să te indrepti spre un alt bancomat.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pana acum nu am vazut bancomate care sa nu poata fi accesate non-stop
inclusiv daca au usa inchisa si incuiata noaptea... la ING pot sa bag card-ul bancar intr-o fanta din usa si se descuie usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, doar sa aibă bani. Dacă nu are bancomatul bani, atunci nu va putea sa elibereze nimic. Iar dacă bancomatul este în interior, atunci poți avea acces la bancomat scanând cardul la intrare. Este un dispozitiv unde scanezi și deblochează ușa, însă ai acces numai pana la bancomat nu și interiorul băncii.