| RazvanPatrick a întrebat:

Este prima data cand postez aici si as dori sfatul oamenilor care se preocupa de dezvoltarea financiara si de afaceri. De curand am descoperit un site ( goo.gl/oHHJg5 ) care se ocupa de reciclarea deseurilor de plastic si nu stiu daca sa investesc sau nu.

As dori sa imi spuneti ce parere aveti si ce metode folositi pentru a va suplimenta veniturile?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Explica-ne ce ai inteles tu din site-ul ala. Cum produce el bani si cum iti produci tu bani de la ei. Lasind deoparte linkul ala afiliat de doi lei bagat cu goo.gl ca poate nu il vedem...