| ingerashu09 a întrebat:

Ce parere aveti despre volei? O sa incep foarte curand si nu am nicio idee despre el.As dori niste pareri si de asemenea sa-mi spuneti daca te inalta sau nu.

Răspuns Câştigător
| roxy_2350 a răspuns:

Se zice ca inalta. mie imi place mult sa joc volei, desi cand am inceput nu mi-a placut delocbig grin.

3 răspunsuri:
| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Voleiul e soooper.Il ador.:X:X:X
Eu am facut un an,m-am lasat,si iar am inceput big grin
Da te inalta si eu am crescut si m-am si dezvoltat happy
Cand joc intr-un meci ma simt ca o voleibalista si nu e chiar atat de greu, si nu te poate accidenta adversarul ca la:fotbal, handbal etc.
Eu iti spus sa practici voleiul pentru ca e foarte frumos si da te inalta :X:X:X

| oanna_4635 a răspuns:

Eu am crescut 12 cm intr-un an tongue

| DeyuXd a răspuns:

E suuuperb:X
mai ales cand joci intr. un meci :X
ai senzatia aia ca esti intr. o echipa:Xsi dupa multamunca ai ajuns sa joci si tu intr. un meci:X
e foarte fain:X
plus ca te inalta:X
si se zice ca voleybalistele au piciorele cele mai frumoaselaughing:*
sau fundul...nu mai tin minterolling on the floor