| UchihaShisui88 a întrebat:

imi puteti spune pentru uractiv este bun la ceva adica urinez des? ma intreb daca este bun ca si tratament ca asa am auzit happy si mai este adevarat ca iti coloreaza urina in albastru?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Urolog este bun in cazul urinarilor dese.
Cauzele pot fi multiple, nu lua tratament dupa ureche ca poti trata ce nu e nevoie si laa netratata adevarata cauza.
Te duci la medicul de familie, spui care e problema, te indruma el mai departe.
Bafta

| Amilik a răspuns:

Uractiv este foarte bun in cazul in care ai o infectie urinara si NU, nu iti coloreaza urina in albastru.

| AlexBubs a răspuns (pentru Amilik):

Si eu am luat tot pentru infectie urinara, dar mie mi-a colorat urina in albastru toate cele 5 zile in care am luat.