| CretiniPBOGDAN a întrebat:

SALUT TPU,
In piata Flavia Din Timisoara, calea sagului, pot gasi console vechi? (gen NES, SNES, cu tot cu joystickuri si jocuri?)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sal man, duminica e posibil sa gasesti am cunoscut persoane care au cumparat tv de acolo, laptop chiar bune, cum ai norocul, apropo sunt din tm in caz de ceva mai intreaba-ma

| CretiniPBOGDAN explică (pentru RAY):

Din pacate ..nu am gasit in piata aia... am gasit un gameboy color si un sega master system, dar astept pana tata si bunica imi dau bani sa imi cumpar consola de pe Okazii. mersi

| RAY a răspuns (pentru CretiniPBOGDAN):

Man tine de noroc vand si aia ce pot, in ce zona stai in tm?

| CretiniPBOGDAN explică (pentru RAY):

Odobescu

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca exista ceva ce sa nu gasesti in piata aia...

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Ai fost acolo si nu ai gasit? nu mereu gasesti tine si de noroc