| strazi1 a întrebat:

In vremuri de criza, in ce poti investi o suma de capital mica, circa 3000-4000 euro(de atat dispun momentan)?

ce ziceti de o agentie de pariuri, pare interesanta oferta lor, cu tot alaiul care trebuie sa-l bati pentru a pune niste bani in buzunar, m-am interesat la dansii si pare destul de ok oferta lor, ...se merita sa investesti in aceast tip de afacere?

Daca nu, astept propunerile voastre.Multumesc.

Dau FUNDA la cel mai ingenios happy

Răspuns Câştigător
| scarletjo a răspuns:

Agentiile de pariuri au luat o mare amploare si foarte multa lume cheltuie banii acolo.Este o idee buna.Magazinele cu accesorii pentru femei, de lenjerie intima sau covrigariile mai au succes.Totul depinde doar de zona in care sunt amplasate.Succes!