| numesiprenume0 a întrebat:

Ce afacere pot face cu 3000 de euro? Sau cum ii pot investi ca sa am profit? Ofer funda pentru detalii.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți cumpăra produse engros de la Selgros sau de la Metro și să le vinzi la o tarabă în piață sau la târguri tradiționale.

| mihai69 a răspuns:

Fonduri mutuale, acțiuni la bursă. Dar riscul e relativ mare.

| Sn4k3 a răspuns:

Cota 2winking

| tonyc7 a răspuns:

Cinstit vorbind, mare lucru nu poti face cu 3000 de euro. Ce vei da pe mere, vei lua pe pere. O afacere serioasa, care sa-ti garanteze cu adevarat profit, se construieste de la 10.000 de euro in sus.

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Incearca site ul cs go shark

| daniellupu23333 a răspuns:

Cumpara o masina si vinde-o mai ieftin

| darrio2007 a răspuns (pentru daniellupu23333):

Poate vrei sa spui sa o vanda mai scump.

| Tony77 a răspuns:

FII Atent aici. Te duci si ii spargi la cwrve. Primul pas spre succes este sa investesti in tine