| mariomario a întrebat:

Vreau sa incep o afacere in arad, caut pe cineva care sa se asocieze cu mine, cineva care dispune de un anumit capital, bineinteles ca dispun si eu. cine e interesat sa-mi lase id de mes sau nr de tel.

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Iti urez multa bafta si sa dea d-zeu sa gasesti persoana potrivita si sa ai numai implinirii

4 răspunsuri:
| mariomario explică:

Mersi alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie domeniul ca altfel n-o sa-ti raspunda nimeni, oricum nu cred ca aici, ci la oportunitati de afaceri prin ziare, anunturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in Arad... da-mi mai multe detalii

| wiox3012 a răspuns:

$6.00 Welcome Survey After Free Registration!