| MirceaRadu21 a întrebat:

Intentionez sa imi deschid o firma de transport marfa cu o duba de 3.5t. Stiu despre bursele de transport dar scopul meu ar fi sa fac contract de colaborare cu depozite, în Prahova, Bucuresti sau judetele din apropiere.Stie cineva depozite care au nevoie de servicii de transport? va rog din suflet sa ma ajutati.Dau FUNDA SI VOT!

2 răspunsuri:
| victorrdg a răspuns:

Iti dai seama k toata lumea ar vrea contract. Aici e partea grea. La inceput trebuie sa cauti clienti sa ai cu cine incheia contracte

| MirceaRadu21 explică (pentru victorrdg):

Da stiu asta dar voiam cateva idei, depozite care au nevoie de masini pentru transport. Tu ai reusit sa intrii la un depozit ceva? Si ar merita sa investesc in asa ceva? Multumesc pentru interesul acordat