| strazi1 a întrebat:

Salut TPU,
Maine seara plec in Romania, si vreau sa ii fac cadou lui fratemiu un card pentru pariuri(de 400 ron) la bet365.com, doar ca nu stiu la ce banca sa ii fac cardul, pentru ca sunt banci care iau taxe la retragere ( in caz ca el castiga), ce sfaturi imi dati cei care pariati online?
As prefera raspunsuri un pic mai detaliate.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sasann a răspuns:

ING sau Banca Transilvania sunt cele mai bune.
Beneficii? La creearea cardului nu mai esti nevoit sa platesti o suma de bani cum sunt la celelalte banci (BRD, BCR, etc).
La retragere, undeva la 2% iti retrage, deci nu foarte mult.
Ma rog, sa aiba noroc sa castige si dupa se pune in calcul retragerea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ing

| cristi767 a răspuns:

ING e perfecta, iar ca si card, Visa Electron e iarasi bun.