| beucanicu a întrebat:

Mi-am deschis un cont de pariuri online pe numele tatalui si am facut o retragere de bani pe cardul unui prieten, ce credeti ca s-ar putea intampla daca ar afla cei de la pariuri? ( nu vreau raspunsuri inutile)

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Esti minor sa inteleg? Or sa-ti inchida contul. Vezi macar sa fie legal site-ul ala pe care joci. Dar intrebarea e alta, taica-tu stie ca joaca la pariuri? laughing

| beucanicu explică (pentru DumitruS):

Da sunt minor laughing stie ca "joaca" dar ma framanta daca s-ar putea sa mi-l inchida daca fac retrageri pe alt card bancar.

| Serbanescu_Claudiu_1996 a răspuns:

Nu o sa iti inchida contul.