| AsB a întrebat:

trebuie sa dau diferente pentru a intra la un liceu de mechanica, ideea e ca nu mi la dat la inceput si doar acum uremaza sa mi-l dea si mi-a dat o lista cu ce urmeaza sa invat dar am o intrebare daca pic sau iau sub 5, va trebuii sa ma dea afara din liceu?

astept raspunsuri serioase! dau funta la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Teoretic da, vei fi nevoit să te întorci la liceul de unde vii dacă nu îţi iei diferenţele. Dar în general lumea nu vrea să bulverseze atât de rău elevii, aşa că, dacă înveţi puţin, vei avea şanse mici să nu iei măcar un 5 la ele happy Profii înţeleg că nu poţi recupera materie singur, în câteva zile, pe care ei au predat-o în săptămâni sau luni întregi.

| razvi177 a răspuns:

Saut eu am dat diferente cand am intrat in clasa 10 la un liceu cu profil tehnic... si eu am primit foi cu ce trebuie sa invat... sfat nu invata chiar si ultimul cuvant. Fa-ti o structurare si invata ce ii mai esential. si de obicei nimeni nu ia sub 5 la diferente