| Pink0324 a întrebat:

okay deci problama sta in felul irmator, imi place sa desenez, in creion, foaie A3, realizez desene si portrete destul de realiste si as vrea sa transform asta in mai mult decat o placere.
Stiti care ar fi cel mai potrivit site pe care sa pun un anunt de genul? big grin Am incercat pe "23lei" dar nu ma lasa sa ma loghez sau sa imi fac cont, idk why straight face poate ma ajutati voi

P.S. - scuzati categoria, nu stiu daca e cea mai potrivita big grinD

1 răspuns:
| piticapunct123 a răspuns:

Cateva site-uri potrivite ar fi Olx, Lajumate.ro, iti faci cont si postezi anuntul cu pretul dorit. Sper ca te-am ajutat.