| Mihail2020 a întrebat:

Poti castiga bani de pe internet adica prin jocuri, clickuri, blocuri fara investiti? FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS.

29 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Incerca:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Primesti 6 $ la inregistrare si cand ajungi la 50 $ poti scoate banii doar citind e-mailuri.

Verificat 100 % spre deosebire de altele care sunt doar tepe ca VivaSms.

| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

| zuzualina a răspuns:

Da depinde de joc, site etc.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| Hades98 a răspuns:

Poti dar trebuie idei originale, animatie de calitate ca sa atragi multi playeriwinking

| Marct a răspuns:

In principiu da, in practica sumele sunt derizorii. Iti recomand mai degraba marketing afiliat, blogging sau dezvoltarea altor proiecte online.

| CristiMC a răspuns:

Un joc din care puteti face bani este Market Glory. Puteti sa va inregistrati dupa link-ul urmator: http://www.marketglory.com/strategygame/CristiMCC.Pentru Detalii si indrumare ma gasiti pe skype la Cristian MCC / bumbbo.

| Vladone80 a răspuns:

Descopera diverse metode de a face bani pe internet pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| passispass a răspuns:

NU poti frate, e doar o forma de pacaleala.
Cel care detine siteul primeste bani pentru acele clickuri si acei useri inregistrati. Dar cei care se chinuie, se chinuie sa obtina detinatorul bani.

Am avut si eu o experienta d-asta pe "readbud" si citeai articole le dadeai note si primeai 0.4 - 1.2 $ pe articol.

Cand sa fac 48 de dolari... durase 2 saptamani, eram asa entuziasmat laughing, cand sa intru urmatoarea zi pentru ca iti dadea maxim 5 articole pe zi - s-a inchis de tot siteul straight face.

| cosmin23a a răspuns:

Incearca cu Neobux

| vodak a răspuns:

Salut.
Daca vrei ceva serios ai aici... afiliere prin 2Parale:

http://tiny.cc/skxhww

2Parale este cea mai mare retea de marketing afiliat din Romania. Pana acum cei 21, 343 de afiliati au generat 385, 668 de vanzari si 318, 497 de lead-uri pentru cele 254 de programe de afiliere (magazine online).

Castiga 800RON pentru fiecare advertiser nou adus in 2Parale!

Castiga pana la 41RON pentru fiecare afiliat nou adus in 2Parale!

Poti castiga foarte usor cateva sute / mii de RON pe luna daca:
- Esti administrator, moderezi sau esti activ in comunitati (forumuri, grupuri pe Facebook sau Linkedin etc.) de specialisti (marketing online, afiliere, SEO, AdWords, Facebook, web design, programare, copywriting, ecommerce).
- Ai un blog citit de specialisti.
- Stii sa faci afiliere prin trafic platit (Google, Facebook). Spre exemplu, conform keyword tool-ului de la Google sunt cateva mii de cautari pentru "afiliere", "marketing afiliat", "bani online" etc.

Foloseste-te de povestile de succes ale magazinelor si afiliatilor din 2Parale. Cateva exemple recente:
- Cum faci peste 10.000 de euro/luna din afiliere, in.ro: http://blog.2parale.ro/......duceri-ro/
- Cele mai recente testimoniale: http://blog.2parale.ro/2012/07/povestile-voastre-despre-afiliere/

- 2.245 de lei castigati dintr-o singura vanzare – povestea unui comision record http://blog.2parale.ro/......on-record/

| paulica960209 a răspuns:

Bani pe net poti face cu site-urile PTC(foarte putin si iti ia mult timp), daca ai un blog sau un site personal si sa ai multe vizualizari, recent eu folosesc si youtube-ul pentru a face bani si cel mai bun program e afilierea! Uite http://www.sfi4.com/11994315.02/first

| Gelu16 a răspuns:

Nu se poate, zic eu. In schimb merge cu marketing afiliat. Vedeti ce scrie un om care face bani, domnul Serban Cristian (www.seoserv.ro) si traieste bine din asta.

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Va recomand un joc de strategie in care faceti bani reali, combinati utilul cu placutul;) dupa o perioada puteti ajunge si la un castig de 2000 euro pe luna! Doar incercati si veti vedea! http://www.marketglory.com/strategygame/barosanurexx

| Mihail2020 explică (pentru Stoicanoiu_Razvan_1989):

Daca dau pe inregistrarea sau altceva tot prima pagina imi da creca este piratenia mai ales 2000 Euro pe luna ai dovada?

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns (pentru Mihail2020):

Nu stiu daca ai vazut ultimu meu raspuns, dar ti am zis e pe bune, poti sa vezi fiecare jucator in parte cate extrageri de bani a facut, jocul a fost prezentat si de protv, uite id meu daca vrei sa vb barosanu_rexx@yahoo.com

| Mihail2020 explică (pentru Stoicanoiu_Razvan_1989):

Atunci de ce nu pot sa ma inregistrez de ce nu pot sa la loghez?
Da bine a fost prezentat si la protv, daca a fost este bun dar nici sa te inregistrezi nu poti asta inseamna ca nu functioneaza?

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Salut din nou da sunt dovezi de plata la fiecare jucator in parte, alti au mai mult iar alti au mai putini, la acest joc s-a facut reclama si la protv inregistreaza-te si o sa vezi daca nu te descurci poti sa ma contactezi.

| alexyk96 a răspuns:

Uite aici un joc bun, www.prizee-jackpot.com eu il joc si am pana acum 60 si ceva de euro la o suta poti sa-i retragi din cont...si acolo mai ai alte jocuri similare numa ca sunt pe cadouri nu pe bani.de la stick si pana la plasma hd laptopuri iphonuri si multe altele...succes

| dummiionn a răspuns:

Poti incerca sit-ul asta
http://track.cashinpills.com/......anda-site/
Te inscrii la ei pe site si incerci sa le vinzi produsele. Programul de afiliere are produse din gama sanatate si frumusete si ofera un comision de 30% pentru fiecare vanzare pe care o faci. Marketingul afiliat iti poate rotunji veniturile serios intr-un timp scurt.

| Robert53 a răspuns:

Da, incearca aici e un joc fain
www.goldentowns.com/? i=138615

| RobiRobert09 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/RobiRobert09 este un joc de strategie din care poți face bani usor cu doar 10-20 de minute alocate pe zi

| S'atat_Yonut_1998 a răspuns:

Https://cryptoclub.biz/index?ref=329435
criptonyto cel mai bun eu am facut 150 $

| Lia_Luisa_1985 a răspuns:

7da