| 334499 a întrebat:

Pot trimite bani prin bcr sau brd in cont de banca transilvania?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca tu stii numele si prenumele titularului de cont Transilvania, unitatea bancara unde are deschis contul si codul IBAN al contului.

| 334499 explică (pentru Ioandelasal):

N-ai citit intrebarea bine. Eu nu vreau sa trimit la unul cu cont de bcr, ci de Banca Transilvania (BT). Deci?

| Ioandelasal a răspuns (pentru 334499):

Scuze, trebuia sa spun Transilvania. Modific.

| 334499 explică (pentru Ioandelasal):

Esti 100 % sigur ca merge? Vrei funda?

| Ioandelasal a răspuns (pentru 334499):

Sigur ca merge, am lucrat peste 6 ani in BCR. Si nu ti-am raspuns pentru funda, poti s-o dai cui vrei.

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da te duci acolo cu adresa si datele unde vrei sa trimiti banii si ii donezi.

| suntserios a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Stii tu la banca se folosesc conturi nu adrese ca nu e posta

| zaratu a răspuns:

Da

| george27 a răspuns:

Da merge.Tocmai acum 2 ore, am citit ca de la bcr poti trimite bani la orice banca. Funda?

| 334499 explică (pentru george27):

Da mi si mie link catre ce ai citit si ai si funda.

| george27 a răspuns (pentru 334499):

Uite aici: http://www.bcr.ro/......-frecvente este a 9 intrebare.Acum funda?