| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro, cunoaște cineva vreun site cu nr de telefon pentru agenție de pază la Facebook sau la Instagram? Sau la Whashapp dacă există și la noi în România pentru aceste angajări, aceste firme de pază?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce sa pazesti? Site-urile?

| Lukasssz a răspuns:

Pai cum vrei sa le pazesti cu puterea mintii laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| StefanCristi explică:

Darrio2007 păzesc pc. urile să nu stea careva la pc.uri și să nu încerce să spargă conturile de Facebook etc sau de insta