| Rdd45 a întrebat:

Salut, TPU am o problema, plac si eu o fata dar am o problema, e mai mare ca mine. E stilul ala de fata care sta la locul ei, nu se baga in seama, dar nu am numarul ei de telefon, Facebook, Instagram nimic, nu ma cunoaste, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Dani6421 a răspuns:

1. Nu ai de unde stii ca nu are iubit, avand in vedere ca se comporta civilizat si e cuminte sunt sanse mari sa aiba o relatie serioasa si sa te bagi aiurea.
2. Daca chiar vrei sa vorbesti cu ea, intereseaza-te de la prietenele ei/prietenii cu care interactioneaza de Facebook/alte site-uri de socializare, priveste acolo ce si cum, daca pare singura, da-i o cerere de prietenie si de aici stii ce ai de facut m-ai departe, nu te baga direct asa in seama cu ea pe strada ca poti sa fi trecut usor cu vederea.

| Rdd45 explică (pentru Dani6421):

Nu are o relatie deoarece m-am informat oricum mersi pentru sfat

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă să afli mai multe despre ea, încearcă să vorbești cu ea.