| rorea a întrebat:

Salutari! Cunoaste cineva un site/firma care fac angajari pentru uk cu contract? Doresc ceva serios nu tepe sau alte chestii pe care le fac romanii cu acele firme "fantoma". Funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Firmele serioase sunt înregistrate la I.T.M./ A.J.O.F.M., acolo trebuie să te interesezi.
Pa, pa.

| rorea explică (pentru Legiuitoarea):

Stiu ca se poate pleca cu contract. Platesti o suma de 300 de lire si la primul salariu le dai banii pentru drum. Atata tot, dar nu stiu cine se ocupa de asa ceva

| aLeXz95 a răspuns:

Salut,tu ai National insurance number si acel "drept de munca in UK"? Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine happy