| babyblue23 a întrebat:

Stie cineva daca pot da comanda la Lady's mai mica de un milion? Scrie undeva ca da si ca ar trebui sa platesc o taxa de ambalare si expediere.Acum am o comanda de 60 de lei si nu pot da comanda. Iar eu am nevoie urgent de acele produse.Pls ajutati-ma! Ms( funda)

Răspuns Câştigător
| MihaelaMika a răspuns:

Sal mama mea e reprezentanta la Lady's! Daca nu ai destula comanda incearca la prietene poate vor si ele ceva sau mai poti tu adauga produse pe care sa le vinzi daca nu iti dtrebuie sau foloseschappy. Bafta!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi se pare ca poti da, dar va trebuii sa platesti taxe suplimentare pentru transport.
P.S. Si eu sunt reprezentant, tot la Lady's.

| aura3fan a răspuns:

DA, se poate din octombrie 2011 se aplica noua grila de comenzi. Astfel comanda minima este de 10 lei + taxa de ambalare de 10 lei (pentru comenzi sub 30 lei) sau de 5 lei (pentru comenzi sub 50 lei). La comenzi m, ai mari de 50 nu se percepe niciun fel de taxa. Livrarea se face prin curier GRATUIT in peste 2.000 de localitati din toata tara. Pentru detalii si lamuriri suplimentare : E-mail me : aur_fan@yahoo.com
Site de inscriere si prezentare: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro

| aura3fan a răspuns:

Inscriere reprezentanti LADYs in toata tara ! Se ofera comisioane si bonusuri atractive, poti castiga prin 2 modalitati: 1) pana la 20% din comenzile afiliatilor inscrisi de tine + 2) sa comanzi si sa vinzi produse, castigi astfel comision de pana la 42% din vanzari. AVANTAJE: inscriere gratuita, catalog gratuit inca de la inscriere, mostre gratuite la prima comanda de minim 100 lei, posibilitatea de a castiga din comenzile afiliatilor tai, produse de calitate la preturi foarte bune, livrare gratuita prin curier, sprijin permanent din partea coordonatorului etc.
Pentru inscriere si alte detalii, accesati: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Detalii la E-mail / mess : aur_fan@yahoo.com (Sunt online)

Inscriere reprezentanti Ladys in toata tara! Inscrie-te / comanda si castiga !
Peste 100 000 de colaboratori Lady's, inscrie-te si tu! Profita si tu de aceasta oportunitate!

| Mi16 a răspuns:

Comanda minima e de 10 lei, iar taxe platesti doar daca comanda e mai mica de 50 lei. Deci nu platesti nimic, bafta happy

| tomyflorin a răspuns:

Citeste direct pe site: www.ladys-cosmetics.ro. la lady's exista o comanda minima de 100 lei ca reprezentant