| papushikadulcee a întrebat:

Hei,sunt reprezentant la lady's si nu gasesc unele produse care sunt in catalog ...nu le gasesc pentru a face comanda..Va rog sa ma ajutati! Am nevoie rapida de acele produse!

Răspuns Câştigător
| Anna1992 a răspuns:

Daca scrii codul si nu-ti apare, inseamna ca nu mai sunt in stoc

| papushikadulcee explică (pentru Anna1992):

Unde sa scriu codul? ..scuza-ma sunt noua

| Anna1992 a răspuns (pentru papushikadulcee):

In partea dreapta sunt mai multe chestii printre care si "plaseaza mai usor comanda" si dai acolo click apoi scrii codul produsului respectiv, incearca si spune-mi daca iti merge