| secre1girl a întrebat:

Cat este taxa de ambalare la lady's pentru o comande de 133 de lei?
funda*

Răspuns Câştigător
| ericka9 a răspuns:

Pai din moment ce "Comenzile cu valoare sub 50 de lei au taxa de ambalare 5 lei, iar cele cu valoare sub 30 de lei au taxa de ambalare 10 lei. Livrarea este gratuita, se percepe doar taxa de ambalare. ", e logic ca o comanda atat de mare ar avea sub 10 lei taxa de ambalare, daca nu chiar sub 5 lei. Dar pentru a te asigura, poti suna la un nr. de telefon de pe site-ul lor si ei te vor lamuri, sunt sigura.
Bafta:*