| Prudner_Eduard_1998 a întrebat:

Stie cineva vreun site sau ceva de genu unde pot castiga niste banuti in plus lucrand cateva ore pe zi? Ceva gen un part time-joc unde sa imi dedic cateva ore pe zi si sa castig undeva la 2 milioane/luna. Mentionez ca am 17 ani si cunostinte amanuntite in ceea ce priveste PC. Daca stie cineva un asemenea site sau ceva sa lucrez de acasa la PC va rog mult sa imi spuneti. FUNDA...REDEDEEE!

2 răspunsuri:
| Ady00000 a răspuns:

Hehe mai bine te duci ospatar!winking

| Bigabi99 a răspuns:

Buna Eduard!

Poti sa faci bani online fara sa investesti nici un ban si fara sa iti rapeasca timpul.Cu site-urile PTC trebuie sa te uiti la reclame zilnic dar iti ia doar 10 minute sau chiar mai putin.
Sunt persoane care fac si peste 50 de dolari pe zi din aceste site-uri.
Mai jos iti dau un link in care iti este explicat pe scurt cum sa faci bani online.
Dau link catre un site care este deschis din 2008 si nu au fost niciodata probleme cu plata.
https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

Multa bafta la facut bani :D