| Andrei199898 a întrebat:

Salut TPU,
Sunt instalator sanitar si ma tot intreb daca exista un site unde sa gasesc mai multi clientihappy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te referi să îți faci publicitate? Dacă da atunci o poți face pe olx.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci reclama dar nu pe site-uri ca nu se uita mai nimeni.La fiecare instalare cand gasesti un client, ii spui pretul si lasi din pret, cu conditia sa te recomande.In felul asta cine afla, stie ca esti mai ieftin.Asta pana se afla de tine, apoi poti mari incet incet preturile.Nu conteaza apoi, esti cunoscut.