| Joker3134 a întrebat:

Ca instalator sanitar e greu?

4 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

E vorba de a instala si repara rețele de canalizare si bai, vecee etc. Judeca singur.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Greul e subiectiv. Daca nu iti bine sa vomiti cand schimbi un vas de wc si iese toata "aroma" din canalizare nu e greu.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru Joker3134):

La reparații rețele de canalizare vechi exista miros greu. Daca îți priește mirosul atunci nu e greu. De fapt eu am un frate care a lucrat in construcții, si a fost si in Israel 4 sau 5 ani si cunoștea toate meseriile care se cer in construcții : zidar, instalator de apa si canalizare, parchetar, etc.