| anonim_4396 a întrebat:

Sunt reprezentanta la firma eBiju si am plasat o comanda acum o luna. Iar o asa zisa prietena a mai dat catalogul si la alte fete astfel facandu-mi comanda de vreo 250 de lei. Pana acum am primit doar jumatate din bani. A trebuit sa dau bani de la mine. Acum am mai plasat inca o comanda si iar mi-a facut de vreo 150 de lei. Dar de data asta nu-i mai dau comanda pana nu-mi da banii. Nu stiu ce sa fac sa recuperez ceilalti bani. Va rog niste sfaturi! Vad ca in ziua de azi pana si cei pe care ii cunosti nu is ceea ce par.

1 răspuns:
| FoCs a răspuns:

Am vorbit cu dirigintele ei ca suntem in aceiasi scoala si mi-a spus sa merg la politie. Daca as face asta oare as rezolva ceva?