| Dejavu1536 a întrebat:

sunt si eu adolescent si as vrea sa fac si eu un ban. Eu sunt la liceu, prin ban ma refer cativa banuti asa de buzunar, nu stiu in mediul online, nu este nimic? cateva propuneri....sa nu ia foarte mult timp.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mediul online sunt multe... daca stii meserie si daca ai mult timp la dispozitie

| Masochistul12 a răspuns (pentru suntserios):

Prin meserie la ce te referi? Eu stiu catva c# si html, si chiar as vrea sa lucrez ceva pentru ca am mult timp liber, as gasi ceva?

| suntserios a răspuns (pentru Masochistul12):

Ma refer la programare, seo, marketing afiliat samd

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asitat de calculator
e un job par time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/