| LifeIsFine6243 a întrebat:

Tot incerc sa cumpar ceva de pe site-ul http://www.purechemicals.net//index.asp! Stie cineva daca este scam sau nu? Am dat la checkout si inca imi arata pending! Mi-am verificat cardul online si imi lipsesc aproximativ 50de lei. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Am vazut ca si un chat, incearca sa vorbesti cu operatorul lor,
sa te lamuresti.

| LifeIsFine6243 explică:

Si esti sigur ca nu e teapa? plateste site-ul? si sper ca nu trebuie sa bag eu bani....raspunde repede si o sa ma inscriu

| Vetisan_Vasile_1991 a răspuns:

Suna la OPC si raporteaza problema