| extremer11 a întrebat:

Trec direct la subiect. Cum studentia cere ceva mai multi bani, m-am hotarat sa imi caut un job. Insa nu prea am idee unde as putea sa ma orientez. As vrea pentru inceput un job part time. Sunt student anul III si nu ma feresc de munca. Asa ca adresez celor care sunt de ani mai mari sau au trecut prin experienta unui job: ce joburi part time imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Bigabi99 a răspuns:

Daca nu gasesti nimic part time sau pur si simplu vrei sa faci niste bani in plus iti recomand sa te apuci sa faci si cativa bani online.
Cu doar 10 minute pe zi si fara nici un ban investit poti sa iti scoti un salariu frumuel...dar trebuie sa ai putina rabdare la inceput.
Iti las un videoclip care sa te lamureasca despre ce vorbesc.

https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

Spor la bani! :D

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vorbeste cu ai tai colegi care deja au un job.

| InVisible99 a răspuns:

Cauta ceva pe domeniul tau, oricum esti anul 3 si acusi termini

| adinastan2 a răspuns:

Salut :) Poti opta pentru completarea de sondaje platite. Am un site cu care lucrez si iti garantez ca plateste, iar daca vrei iti mai pot trimite pe mail invitatie la inca unul. Am colaborat cu ambele si nu a fost nici un fel de problema, dar sa nu crezi ca aduni mii de lei din prima ca nu e asa, dar daca inveti cum functioneaza poti. Daca te intereseaza il gasesti aici > http://bit.ly/1k1XXKc