| Komarov a întrebat:

un prieten de familie vinde 2 masini la un pret destul de rezonabil este vorba de 2 masini de marea britanie renault laguna de 1.6 pe benzina an 2003 si o vauxhall vectra b din 2002 2.0 motorina amandoua masini is inmatriculate Tulcea si as vrea sa stiu care dintre ele merita mai mult sa fie cumparate tinand cont de calitatea germana si cea frantuzeasca ele sunt in stare impecabila vauxhall-1300 euro renault-1400 euro vreau parerea voastra cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| bistrita1984 a răspuns:

Vauxhall vectra b din 2002 2.0, piese ieftine, fiind diesel are consum foarte mic, renult-piese scumpe poate o idee mai rezistente ca vectra, dar fiind benzinar consum mare, ramane la aprecierea ta

1 răspuns:
| nimeniooda a răspuns:

Cred ca renault... parerea mea happy